همزمان ساز پاور ماینر ریگ ماینینگ

همزمان ساز پاور ماینر ریگ ماینینگ

مدل: (PSU SYNC V1 4.4KW)
وضعیت: موجود
برند محصول: DGminer
قیمت:  
4,500,000ريال

با توسعه استفاده از ریگ های ماینینگ با کار های گرافیک برای استخراج اتریوم و مصرف برق کم توام با صدای و حرارت تولیدی کم، برخی از قطعات مورد نیاز ریگ های ماینینگ نظر منابع تغذیه توان بالا به شدت گران قیمت شدند.

 

 

به همین دلیل، بسیاری از ماینر ها از پاور های ماینینگ یا پاور سرور برا ی ریگ های ماینینگ استفاده میکنند. هر کدام از این دو منابع تغذیه، چالش های خاصی را برای ریگ ماینینگ ایجاد میکند. پاور های سرور موجود در بازار داخلی عموما دست دوم بوده و پر سر و صدا بوده و مدت زمان زیادی کار کردند و برای روشن و همزمان شدن با پاور اصلی ریگ، نیاز مند برد الکترونیکی خاصی به اسم Breakout Board هستند. یکی از مشکلات برد بریک اوت، عبورد جریان بالا از کانکتور ها و ایجاد اتصال سست و آب شدگی بر روی آن و احتمال آتشسوزی است.

 

 

روش دیگر استفاده از پاور های استاندارد ماینر نظیر پاور APW3 , APW7 , APW5 از بیتمین و P3 , P5 از واتسماینر و یا سایر پاور های دیگر نظیر سورما و لیانلی است. ولتاژ خروجی این منابع تغذیه 12 ولت بوده و برای راه اندازی ریگ ماینینگ و رایز ها نیز مناسب است. اما این پاور های به دلیل طراحی با هدف خاص دستگاه استخراج رمز ارز، بدون قابلیت کنترل و با اتصال به برق شهر روشن میشوند و تحت کنترل مادر برود ریگ ماینینگ نیستند. از این رو در هنگام قطع و صل برق که فرمان روشن شدن پاور اصلی ریگ توسط مادر بورد صادر میشود پاور مانینیگ همزمان با مادر بورد نبوده و همیشهروشن است و به همین دلیل بخش های زیادی از مدار کارت گرافیک برق دار هستند. این موضوع به ویژه در هنگاه قطع وصل برق شهر کارت گرافیک را دچار تنش کرده و منجر به آسیب رساندن به آن میشود.

لذا با هدف کاهش هزینه های ریگ ماینینگ و استفاده استاندارد از پاور های مانینگ بر روی ریگ ماینینگ، دیجی ماینر برد الکترونیکی همزمان ساز پاور ماینر را برای ریگ ماینینگ با نام PSU SYNC  طراحی تولید کرده است.

 

 

 

 

به منظور استفاده از پاور های ماینینگ برروی ریگ های استخراج رمز ارز و با هدف هماهنگ سازی پاور ماینینگ با مادربورد و پاور ATX از همزمان ساز پاور ماینر ساخت دیجی ماینر استفاده نمایید. استفاده از این همزمان ساز سبب حفاظت از کارت های گرافیک درزمان قطع  وصل وروشن خاموش شدن ریگ ماینینگ خواهد شد.از مزایای استفاده از این همزمان ساز پاور میتوان به نکات زیر اشاره نمود:

 

  1. بهره مندی از قابلیت دایم کار بودن پاور های ماینر و تطبیق عملکرد آن با مادر بورد های ماینینگ
  2. کاهش هزینه های ریگ ماینینگ ( حدود 8 میلیون تومان کاهش )
  3. محافظت ولتاژ پاور ماینر در مقابل نوسانات ولتاژ گذرا و صاعقه و سوئیچینگ
  4. همزمان سازی پاور ماینر با مادربورد ماینینگ
  5. محافظت از کارت های گرافیک ریگ ماینینگ در هنگام قطع و وصل برق به دلیل همزمان سازی پاور ماینر با پاور مین بورد

 

 در ویدیو های آموزشی زیر میتوانید نحوه نصب و بکار گیری و همچنین مزایای استفاده از همزمان ساز پاور ماینینگ برای ریگ ماینینگ را ملاحظه نمایید:

 

 

 

 

 

 

همزمان ساز پاور ماینر برای ریگ ماینینگ، اولین بار در کشور توسط دیجی ماینر طراحی و ساخته شده و از باکیفیت ترین قطعات الکترونیکی و مدار چاپی برای ساخت آن استفاده شده است. این همزمان ساز توان عبور جریان 20 آمپر به صورت پیوست ( 4400 وات ) را دارا میباشد. جهت سفارش آن به بخش منابع تغذیه مراجعه و به صورت اینترنتی سفارش دهد. تیم دیجی ماینر در کمترین زمان ممکن محصول را برای شما ارسال خواهند کرد.

 

دیجی ماینر مشاور و متخصص تجهیزات استخراج ارز های دیجیتال

ما را در صفحات اجتماعی زیر دنبال کنید.

 

 

                 

 

 

 

مقالات مرتبط با محصول
چگونه یک ریگ ماینینگ اقتصادی برای استخراج رمز ارز اسمبل کنیم؟ 12 بهمن 1399 8048

در این مقاله تجهیزات لازم برای اسمبل یک ریگ ماینینگ کارآمد واقتصادی تشریح میگردد.

ادامه مطلب...
آیا استفاده از پاور های ماینر برای ریگ های ماینینگ مضر است؟ 5 بهمن 1399 6566

در این مقاله با بررسی کیفیت توان خروجی چند پاور ماینر متداول و پاور استاندارد ATX کامپیوتر و مقایسه خروجی آنها با استاندارد Intel ATX به این پرسش پاسخ خواهیم داد.

ادامه مطلب...
نصب و راه اندازی ریگ ماینینگ توسط سیستم عامل Hive و اتصال آن به استخر ماینینگ اتریوم 1 بهمن 1399 50342

یکی از بهترین سیستم عامل های ماینینگ Hive OS میباشد که در این مقاله نصب و بکار گیری آن را تشریح خواهیم کرد.

ادامه مطلب...
چگونه از پاور ماینینگ به صورت همزمان شده با مادربورد برروی ریگ ماینینگ استفاده کنیم؟ 10 دی 1399 8431

این روز های قیمت پاور های توان بالای کامپیوتر بسیار گران شده است. در این مقاله روشی را به منظور استفاده استاندارد و اقتصادی از پاور ماینینگ بر روی ریگ های ماینینگ تشریح خواهیم کرد.

ادامه مطلب...
انتشار نسخه جدید Claymore’s Dual Ethereum Miner v12.0 9 دی 1397 15189

نسخه جدید نرم افزار استخراج ارز اتریوم  Claymore’s Dual Ethereum Miner v12.0 منتشر شد .

ادامه مطلب...
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×