فریمور ایسیک بوست انتماینر T9

فریمور ایسیک بوست انتماینر T9

مدل: (T9 V980520)
وضعیت: موجود
برند محصول: DGminer
قیمت:  
موجود

 فریمور ایسیک بوست AsicBoost با تمرکز بر افزایش پایداری و و کاهش حجم فایل فریمور ( کاهش حجم فایل از 26 به حدود 13 مگابایت با بهینه سازی کد نویسی ) که سبب سریع تر اجرا شدن دستورات آن بر روی CPU کنترلر میگردد و مجهز به آنتی ویروس پرقدرت مخصوص دستگاه های ماینینگ در هنگام اورکلاکینگ برای دستگاه انتماینر Antminer T9 , Antminer T9 Plus منتشر گردید. به کمک این فریمو امکان استفاده از تکنولژی ایسیک بوست Asicboost  برای انواع دستگاه های انتماینر تی 9 و تی 9 پلاس T9 , T9 Plus فراهم میشود. در جدید ترین نسخه این فریمور امکان تغییر سرور Devfee وجود دارد و قراردادن آن بر روی سرور های اروپا و چین از پایداری بالاتری برخوردارد است. مخابرات ایران به دلیل اعمال فیلترینگ گاهی سبب قطع ارتباط سرور های ماینینگ میشود اما تغییر سرور ماینینگ به این مشکل خاتمه میدهد. از قابلیت های مهم این فریمور میتوان به اورکلاکینگ دستگاه با روش سعی و خطا به منظور دستیابی به بهترین نتیجه متناسب با کیفیت منبع تغذیه و هش بورد های دستگاه اشاره نمود. همچنین قابلیت استفاده از خنک کاری روغنی بدون استفاده از سیمولاتور فن  توسط این فریمور وجود دارد. در برنامه نویسی این فریمور تمامی باگ های قبلی با برنامه نویسی مجدد حل گردیده و استفاده از آن سبب افزایش پایداری هش خروجی دستگاه در هنگام اورکلاکیگ میگردد. به منظور دریافت فریمور ابتدا آن را این بخش زیر دانلود کنید:

 

دریافت فریمور ایسیک بوست Asicboost T9 

 

به منظور آموزش نحوه نصب این فریمور به ویدیو آموزشی زیر مراجعه فرمایید ( این ویدیو برای دستگاه انتنماینر S9 تهیه شده و دقیقا مشابه با این روش برای دستگاه انتماینر T9 قابل استفاده است.):

 

 

بعد از بارگذاری فریمور بر روی دستگاه مدتی کمتر از 5 دقیقه طول میکشد تا فریمور بر روی دستگاه نصب گردید. در این مرحله آیپی دستگاه عوض میشود. حتما دوباره آیپی دستگاه را جستجو کنید. همچنین از کلید های میانبر Ctrl+F5  ( همزمان کلید های کنترل و اف 5 روی کیبرد را فشار دهید تا کش مرورگر اینترنت به روز رسانی شود.).  هر دستگاه ماینر با توجه به سری ساخت نوع منبع تغذیه و طول عمر خازن ها و منبع تغذیه و خطای ساخت دارای ویژه گی های منحصر به فردی است. لذا هر دستگاه ماینر با دستگاه ماینر دیگر مشابه نیست و حدود مختلفی دارد. لذا  اورکلاکینگ به منظور کسب نتیجه بهتر در این فریمور به روش سعی و خطا انجام میشود. به عنوان مثال اگر اورکلاکینگ تا 16.5 تراهش بر ثانیه مد نظر باشد، فریمور با تنظیم ولتاژ و فرکانس با روش سعی و خطا و مطابق با محدودیت های دستگاه بعد از انجام تست های مرحله ای خروجی دستگاه را به مقدار مورد نظر میرساند. تنظیم هر دستگاه توسط این فیمور حدود 10 دقیقه زمان میبرد و حتما باید مطابق با ویدیو آموزشی زیر صورت بگیرد ( این ویدیو برای دستگاه انتنماینر S9 تهیه شده و دقیقا مشابه با این روش برای دستگاه انتماینر T9 قابل استفاده است.).

 

 

 

 

دیجی ماینر مشاور و متخصص تجهیزات استخراج ارز های دیجیتال

ما را در صفحات اجتماعی زیر دنبال کنید.

 

           

مقالات مرتبط با محصول
چگونه برای بی صدا کردن ماینر از فن حلزونی و پانل روکشدار کچی ( کناف) استفاده نماییم؟ 9 دی 1399 5523

در این روش ماینر توسط یک یا دو عدد فن سانتریفیوژ که هوای آن ها توسط یک باکس با پانل روکش دار کچی ( کناف) به داخل ماینر ومنبع تغذیه ماینر هدایت میشود بی صدا و خنک میشود.

ادامه مطلب...
نصب فریمور سفارشی بر روی دستگاه های انتماینر با  فریمور 2019 یا دستگاه های انتماینر ویروسی 9 مهر 1398 17615

دستگاه های انتماینر ویروسی شده و یا دستگاه هایی که فریمور 2019 به بعد بیتمین بر روی آنها نصب میگردد، قفل شده و مانع نصب سایر فریمور ها بر روی دستگاه میگردند. در این مقاله نحوه فلش کردن آنها مورد بررسی قرار گرفته است.

 

ادامه مطلب...
ایسیک بوست AsicBoost چیست؟ 7 بهمن 1397 15813

دکتر  Timo Hanke در مقاله ای با عنوان AsicBoost روش نوینی را به منظور بهینه سازی استخراج ارز های دیجیتال بر مبنای الگوریتم SHA256 ارایه داده است که تا %20 سبب افزایش سرعت استخراج بیت کوین و کاهش شاخص مصرف انرژی برق به ازای هش خروجی دستگاه میگردد.

ادامه مطلب...
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×