جلوگیری از نفوذ ویروس و بد افزار و حمله از راه دور به دستگاه های انتماینر با استفاده از فریمور ایسیک بوست مجهز به آنتی ویروس

متن کامل

به تازگی هکرها با موشکافی فریمور اورجینال دستگاه های انتماینر به خصوص مدل های Antminer S9 , T9  بد افزاری را طراحی کردند که به صورت پنهانی آدرس استخر های ماینینگ را به نفع هکر ها تغییر میدهد و به صورت پنهانی برای هکر ها ماین میکند. این موضوع به هیچ عنوان برای ماینر و صاحب دستگاه قابل شناسایی نیست و هیچ تغییری در اعداد نمایش داده شده در داخل منو دستگاه  مشاهده نمیگردد و تنها هش ریت خروجی در استخر ماینینگ کمتر از مقدار مورد انتظار است.

 

 

اگر این ویروس ها به کامپیوتر یا دستگاه های ماینینگ داخل فارم ماینینگ شما نفوذ کنند قابلیت تکثیر دارد و تمام دستگاه ها را آلوده میکنند. کمپانی بیت مین سازنده دستگاه انتماینر به منظور محدود سازی اثر حاصل از این حملات روشی را مبنی بر تغییر ساختار شبکه به شحر ذیل ارایه داده است:

 

 

به این منظور شبکه اینترانت فارم ماینینگ باید قرنظینه گردیده و به سه ناحیه امن و ناحیه تحت نظارت و ناحیه آلوده تقسیم گردد. دستگاه های ماینینگ آلوده و یا کامپیوتر متصل به فارم ماینینگ که به نظر میرسد آلوده شده باید در ناحیه قرمز رنگ قرار گیرند و هرگونه فعالیت مشکوک توسط آن مورد نظر قرار بگیرد. جستجوی صفحات اینترنت و دانلود فایل های مختلف توسط کامپیوتر متصل به فارم ماینینگ مهم ترین راه نفوذ این نوع از ویروس ها به داخل فارم هستند. یکی از روش هایی که تا حدودی راه نفوذ بد افزار ها را به داخل دستگاه های ماینر سد میکند، تغییر پس ورد ورود به منوی دستگاه است. هرچه پسورد پیچیده تر باشد نفوذ بد افزار ها به داخل دستگاه سخت تر میگردد.

 

یکی از روشهای ساده و موثر  مقابله با ویروس های دستگاه های ماینر استفاده از فریمور ایسیک بوست دیجی ماینر مجهز به آنتی ویروس است. نسخه جدید این فریمور با تمرکز بر روی افزایش پایداری دستگاه و همچنین به کارگیری آنتی ویروس پر قدرت، به طور کامل امکان نفوذ هرگونه ویروس و بد افزار و حملات از راه دور را به دستگاه های ماینر از بین میبرد.

 

جهت دریافت جدید ترین فریمور ایسیک بوسک مجهز به آنتی ویروس  به لینک زیر مراجعه نمایید:

 

دریافت فریمور ایسیک بوست + آنتی ویروس ویرایش 3.7.7

 

به منظور آشنایی با نحوه نصب و اورکلاک کردن و بهره مندی از ویزگی ایسیک بوست  از ویدیو های آموزشی زیر  استفاده فرمایید:

 

1- آموزش نحوه نصب فریمور

 

 

2- آموزش نحوه بکارگیری و تنظیمات فریمور

 

 

دیجی ماینر مشاور و متخصص تجهیزات استخراج ارز های دیجیتال

ما را در صفحات اجتماعی زیر دنبال کنید.

 

           

 

 

15 اسفند 1397
تعداد بازدید: 3676

نظرات

دسته بندی محصولات
ارائه کنندگان
منبع تغذیه ماینر اف1
23,000,000ريال18,500,000ريال
فن ماینر 12*12
1,200,000ريال1,000,000ريال
آخرین مقالاتآرشیو مقالات...
نصب فریمور سفارشی بر روی دستگاه های انتماینر با  فریمور 2019 یا دستگاه های انتماینر ویروسی 9 مهر 1398 722

دستگاه های انتماینر ویروسی شده و یا دستگاه هایی که فریمور 2019 به بعد بیتمین بر روی آنها نصب میگردد، قفل شده و مانع نصب سایر فریمور ها بر روی دستگاه میگردند. در این مقاله نحوه فلش کردن آنها مورد بررسی قرار گرفته است.

 

ادامه مطلب...
آمار بازدید
86
145
6186
80985
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×