رفع مشکل ارتباط و قطعی Hive بدون وی* پی*ان

رفع مشکل ارتباط و قطعی Hive بدون وی* پی*ان

مدل: (Hive Conn)
وضعیت: موجود
برند محصول: هایو سیستم عامل ماینینگ HiveOs
قیمت:  
10,000,000ريال

سیستم عامل هایو به دلیل امکانات گسترده و پایداری بالا و به روز رسانی پیوسته کاربران زیادی در سراسر دنیا و کشورمان دارد. اما در بعضی مواقع به دلیل ایجاد تغییرات در بعضی از اوپراتور های اینترنت نظیر ایرانسل و یا همراه اول و ... ارتباط نرم افزار با سرور اصلی قطع شده و دستگاه های ماینینگ قطع میگردند. برای رفع این مشکل راه حل های موقتی نظیر استفاده از ف-ی-ل-تر شکن یا v-p-n وجود دارد که سبب ناپایداری دستگاه ماینینگ میشوند. ما در دیجی ماینر بدون نیاز به هرگونه ف-ی-ل-تر شکن یا v-p-n  مشکل قطع ارتباط را حل میکنیم.

 

 

به منظور بهره گیری از این خدمات ضروروی است فلش سیستم عامل دستگاه را برای دیجی ماینر ارسال کنید و یا از راه دور با استفاده از Anydesk فلش را داخل کامپیوتر یا لبتاپ قرارداد و دسترسی remote به دیجی ماینر بدهید. اگر از مشتریان دیجی ماینر هستید برای شما 50 درصد تخفیف در نظر گرفته خواهد شد.

 

اگر ضروری است فلش دستگاه ارسال و مجددا بسته بندی و عودت داده شود، هزینه پستی به سفارش تعلق خواهد گرفت. اما اگر خدمات از راه دور توسط anydesk توسط کارشناسان ما انجام شود از گزینه عدم نیاز به ارسال مطابق با تصویر زیر استفاده فرمایید. با تشکر.

 

 

 

 

دیجی ماینر مشاور و متخصص تجهیزات استخراج ارز های دیجیتال

ما را در صفحات اجتماعی زیر دنبال کنید.

 

 

                 

 

برای اطلاعات بیشتر می توانید این محصول را در سایت اختصاصی آن مشاهده نمایید.
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×