ماژول Hash Augment

ماژول Hash Augment

مدل: (M3)
وضعیت: موجود
برند محصول: DGminer
قیمت:  
5,500,000ريال

افزونگی Redundancy در علوم مهندسی عبارت است از قرار دادن زیربخش‌های مشابه در یک سامانه به صورت موازی به طوری که عملکرد کلی سامانه در شرایط خطا تضمین شود. سامانه در این تعریف می‌تواند یک موجودیت فیزیکی یا یک سامانه عملیاتی باشد.به بیان ساده همیشه یک پشتیبان در صورت قطع سیستم اصلی وجود دارد که عملکرد سیستم را تضمین میکند. در صنعت ماینینگ افزونگی در بخش های ذیل؛

 

  1. تامین برق مودم ها و سوئیچ ها و دوربین ها
  2.  تامین برق کامپیوتر مانیتورینگ
  3. تامین برق ماینر ها
  4.  تامین اینترنت
  5.  تامین افزونه برق فن ها و تهویه ها و ... جهت خنک کاری
  6.  خدمات شبکه نظیر VPN و ...

 

دارای اهمیت است و توجه به آن سبب کاهش خسارت های ناشی از عدم تولید و یا قطع ساعتی میگردد. در یک نظر سنجی که در کانال تلگرام دیجی ماینر http://www.telegram.me/dgminer  انجام شد، مشخص گردید بیشتر ماینر ها خواستار افزونگی در تامین برق ماینر ها هستند.

 

لذا با توجه به نیاز بازار و تجربه موجود تیم دیجی ماینر بورد Hash Augment مدل M3 طراحی شده است و برای توان های بالاتر نیز قابل طراحی و ساخت میباشد.

 

 

 ماژول Hash Augment به منظور افزایش کیفیت ولتاژ و افزونگی در تامین برق کامپیوتر ها و ماینر ها با تکیه بر دانش الکترونیک قدرت توسط دیجی ماینر طراحی و ساخته شده است و دارای ویژگی های منحصر به فردی بوده و در مواقع زیر میتوانید از آن استفاده نمایید:

 

 

  1. اگر ماینر یا کامپیوتر شما در کنار موتور های الکتریکی و یا آسانسور ها Reset شده و اختلال پیدا میکند Hash Augment به طور کلی این مشکل را برطرف میکند.

 

  1. اگر قصد دارید کامپیوتر و یا ماینر خود را از طریق 2 منبع تغذیه جدا روشن کنید تا در صورت قطع یکی فورا و بدون وقفه و خاموشی از منبع دیگر استفاده شود، Hash Augment با سرعت نانو ثانیه، از منبع اول در صورت قطعی به منبع دوم سئویچ میکند. ( این محصول حد اکثر 15 آمپر میباشد و در هر توانی قابلیت طراحی و تولید توسط دیجی ماینر دارد. )

 

  1. ماژول Hash Augment یک ذخیره ساز انرژی به ظرفیت 80 ژول هم هست که میتواند به سرعت نوسانات ولتاژ ورودی را میرا کند.

 

  1. برخی از ماینر ها که هش بورد های سالم دارند اما هش خروجی آنها کم شده، بعد از استفاده از ماژول Hash Augment به مقدار هش نامی خود میرسند.

 

 

دیجی ماینر مشاور و متخصص تجهیزات استخراج ارز های دیجیتال

ما را در صفحات اجتماعی زیر دنبال کنید.

 

           

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×