F1

F1

مدل: (Th/s 24.5)
وضعیت: ناموجود
برند محصول: Cheetah Miner

این دستگاه ماینر به تازگی توسط کمپانی تازه تاسیس Cheetah Miner  بر مبنای الگوریتم SHA256 و توان پردازش 24.5 تراهش بر ثانیه و مصرف برق 2100 وات به بازار عرضه گردیده است. طراحی هش بورد های این دستگاه برپایه چیپ ایسیک سامسونگ  DW1288 انجام شده و در مجموع 288 عدد پیچ ایسیک بر روی آن مصب گردیده است. نحوه اتصال منبع تغذیه این دستگاه با الهام از مدل Antminer S11 به صورت شینه مسی بوده که این نقطه قوت آن به حساب میآید. چیپ های ایسیک DW1288 توسط کمپانی Ebit نیز بر روی انواع ماینر های جدید آن شرکت مورد استفاده قرار میگیرند. به صورت کلی میتوان دستگاه ماینر چیتا مدل اف 1 را نمونه ارزان قیمت تر دستگاه Antminer S11 ارزیابی کرد. این دستگاه به همراه با منبع تغذیه 2500 واتی توسط دیجی ماینر به مشتریان عرضه میگردد.

 

 

 

دیجی ماینر مشاور و متخصص تجهیزات استخراج ارز های دیجیتال

ما را در صفحات اجتماعی زیر دنبال کنید.

 

           

برای اطلاعات بیشتر می توانید این محصول را در سایت اختصاصی آن مشاهده نمایید.
مقالات مرتبط با محصول
کدام فن ماینینگ بیشتر دمای هش بورد های ماینر را کاهش میدهد؟ 2 دی 1399 4069

فن های خنک کننده ماینر، نقش حیاتی در تداوم عملکرد و طول عمر ماینر دارند. در این مقاله با تکیه بر دینامیک سیالات محاسباتی توضیح خواهیم داد که کدام فن برای خنک کردن هش بورد ها مناسبتر است.

ادامه مطلب...
آیا باد گرفتن فن دستگاه انتماینر و ایجاد حالت ژنراتوری برای موتور فن که به  برد کنترلر متصل است میتواند مضر باشد وسبب آسیب دیدگی ماینر میشود؟ 23 بهمن 1397 13037

​​ ​​فن دستگاه های ماینر یکی از حیاتی ترین اجزای آن به منظور تثبیت عملکرد و خنک کاری ماینر به حساب میآید و در دوره های زمانی منظمی باید تمیز کاری شود. آیا باد گرفتن فن درحالتی که به ماینر متصل است و ایجاد حالت ژنراتور و القای ولتاژ در موتور فن برای کنترلر ماینر مضر است؟

ادامه مطلب...
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×