شبیه ساز فن نسخه 1

شبیه ساز فن نسخه 1

مدل: (V1)
وضعیت: ناموجود
برند محصول: DGminer

برد الکترونیکی شبیه ساز فن برای انواع دستگاه های S9,S9i, A3,X3, M3, L3 , D3 , A9 , T9 , GPU  توسط دیجی ماینر طراحی و ساخته شده است. به کمک این شبیه ساز فن میتوان فن های ماینر را جدا نموده و از Blower و یا Mineral Oil به راحتی برای خنک کاری ماینر استفاده نمود. طراحی برد شبیه ساز فن دستگاه های ماینر، مطابق با نیاز های برد کنترلر ماینر انجام شده و پس از شبیه سازی و تست های آزمایشگاهی، توسط دیجی ماینر ساخته شده و با افتخار تولید ایران است.

 

 

جهت مشاهده نحوه نصب و بکارگیری این برد شبیه ساز فن به ویدیو های زیر مراجعه فرمایید.

 

 

 

 

دیجی ماینر مشاور و متخصص تجهیزات استخراج ارز های دیجیتال

ما را در صفحات اجتماعی زیر دنبال کنید.

 

 

                 

 

 

مقالات مرتبط با محصول
چگونه برای بی صدا کردن ماینر از فن حلزونی و پانل روکشدار کچی ( کناف) استفاده نماییم؟ 9 دی 1399 5522

در این روش ماینر توسط یک یا دو عدد فن سانتریفیوژ که هوای آن ها توسط یک باکس با پانل روکش دار کچی ( کناف) به داخل ماینر ومنبع تغذیه ماینر هدایت میشود بی صدا و خنک میشود.

ادامه مطلب...
آیا باد گرفتن فن دستگاه انتماینر و ایجاد حالت ژنراتوری برای موتور فن که به  برد کنترلر متصل است میتواند مضر باشد وسبب آسیب دیدگی ماینر میشود؟ 23 بهمن 1397 12591

​​ ​​فن دستگاه های ماینر یکی از حیاتی ترین اجزای آن به منظور تثبیت عملکرد و خنک کاری ماینر به حساب میآید و در دوره های زمانی منظمی باید تمیز کاری شود. آیا باد گرفتن فن درحالتی که به ماینر متصل است و ایجاد حالت ژنراتور و القای ولتاژ در موتور فن برای کنترلر ماینر مضر است؟

ادامه مطلب...
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×