درباره ما

​​

 

دیجی ماینر DGminer به منظور مشاوره تخصصی،فروش،پشتیبانی،آموزش و راه اندازی تجهیزات استخراج ارز دیجیتال راه اندازی گردیده است و دارای گروه های تحقیق و توسعه و مطالعات بازار  و تولید محتوی و طراحی و مهندسی و بازرگانی میباشد و تا کنون تامین تجهیزات و ارایه خدمات فنی و مهندسی و مشاوه را برای 100 ها فارم ماینینگ در داخل و خارج از کشور انجام داده است و 3 عنوان ثبت اختراع Patent در حوزه استخراج رمز ارز را جهت ثبت به اداره ثبت ماکیت های معنوی ایران ارایه نموده است.

 

 

صاحب امتیاز وب سایت و کانال تلگرام و کانال آپارات و صفحه اینستاگرام  دیجی ماینر DGminer@ دکتر پویا نجفی زنجانی میباشد. وی فارغ التحصیل دکتری تخصصی برق قدرت ( PhD ) و دارای پروانه پایه 2 اشتغال به کار مهندسی در حوزه طراحی و نظارت تاسیسات برقی ساختمان بوده و انتشار مقالات متعدد علمی و ثبت 8 اختراع و افتخاراتی نظیر برگزیده کشوری جشنواره خوارزمی را در رزومه علمی و شغلی خویش دارد. زمینه علاقمندی ایشان شبکه های هوشمند الکتریکی و سیستم های انرژی  تجدید پذیر و استخراج ارز های دیجیتال میباشد. در چند لینک زیر میتوانید اطلاعاتی از صفحه شخصی و نمونه پروژه های تحقیقاتی ایشان دیدن فرمایید.

 
 
 
 
مهندس مرتضی عربی، فوق لیساس مهندسی مکانیک و دارای پروانه پایه 2 طراحی و نظارت نظام مهندسی در حوزه تاسیسات مکانیکی با بیش از 20 سال تجربه در حوزه طراحی و مهندسی تجهیزات صنعتی و بازرگانی، مدیر فروش و امور قرارداد های دیجی ماینر میباشد.

 

دیجی ماینر یکی از قدیمی ترین شرکت های فعال در حوزه استراج رمز از در ایران بوده و دارای نماد اعتماد ملی میباشد و توانسته تاکنون رضایت تمامی مشتریان خود را جلب نماید.

 

دیجی ماینر پروانه قانونی احداث مزرعه استخراج رمز ارز را با شناسه کسب و کار 177236643088 به شماره 78861 مورخ 22-2-1400 و پروانه قانونی تولید ماینر را با شناسه کسب و کار 173036964146 به شماره 84382 مورخ 4-3-1400 از وزارت صنعت معدن و تجارت اخذ نموده است.

 

 

تمرکز دیجی ماینر بر روی تولید محتوی در داخل شبکه های اجتماعی نظیر تلگرام و اینستاگرام میباشد و برای دنبال کردن آخرین اخبار حتما لطفا عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام دیجی ماینر شوید.

 

اطلاعات تماس را در بخش تماس با ما میتوانید ملاحظه فرمایید.
 

دیجی ماینر مشاور و متخصص تجهیزات استخراج ارز های دیجیتال

ما را در صفحات اجتماعی زیر دنبال کنید.

 

 

                 

 

ارائه کنندگان
مودم فضای باز TD-LTE
35,000,000ريال34,500,000ريال
آخرین مقالاتآرشیو مقالات...
شاخص GPU Index  چیست و چگونه میتواند در انتخاب بهینه کارت گرافیک برای ریگ ماینینگ به ما کمک کند؟ 30 مهر 1400 2432

شاخص GPU Index میتواند به صورت ریاضی و علمی بهینه ترین کارت گرافیک را از نظر قدرت پردازش و مصرف برق و قیمت و به صورت آینده نگرانه برای ریگ ماینینگ امتیاز دهی و انتخاب نماید.

ادامه مطلب...
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×