درباره ما

​​

 

دیجی ماینر DGminer به منظور مشاوره تخصصی،فروش،پشتیبانی،آموزش و راه اندازی تجهیزات استخراج ارز دیجیتال راه اندازی گردیده است و دارای گروه های تحقیق و توسعه و مطالعات بازار  و تولید محتوی و طراحی و مهندسی و بازرگانی میباشد و تا کنون تامین تجهیزات و ارایه خدمات فنی و مهندسی و مشاوه را برای 100 ها فارم ماینینگ در داخل و خارج از کشور انجام داده است و 3 عنوان ثبت اختراع Patent در حوزه استخراج رمز ارز را جهت ثبت به اداره ثبت ماکیت های معنوی ایران ارایه نموده است.

 

 

صاحب امتیاز وب سایت و کانال تلگرام و کانال آپارات و صفحه اینستاگرام  دیجی ماینر DGminer@ دکتر پویا نجفی زنجانی میباشد. وی فارغ التحصیل دکتری تخصصی برق قدرت ( PhD ) و دارای پروانه پایه 2 اشتغال به کار مهندسی در حوزه طراحی و نظارت تاسیسات برقی ساختمان بوده و انتشار مقالات متعدد علمی و ثبت 8 اختراع و افتخاراتی نظیر برگزیده کشوری جشنواره خوارزمی را در رزومه علمی و شغلی خویش دارد. زمینه علاقمندی ایشان شبکه های هوشمند الکتریکی و سیستم های انرژی  تجدید پذیر و استخراج ارز های دیجیتال میباشد. در چند لینک زیر میتوانید اطلاعاتی از صفحه شخصی و نمونه پروژه های تحقیقاتی ایشان دیدن فرمایید.

 
 
 
 
مهندس مرتضی عربی، فوق لیساس مهندسی مکانیک و دارای پروانه پایه 2 طراحی و نظارت نظام مهندسی در حوزه تاسیسات مکانیکی با بیش از 20 سال تجربه در حوزه طراحی و مهندسی تجهیزات صنعتی و بازرگانی، مدیر فروش و امور قرارداد های دیجی ماینر میباشد.

 

دیجی ماینر یکی از قدیمی ترین شرکت های فعال در حوزه استراج رمز از در ایران بوده و دارای نماد اعتماد ملی میباشد و توانسته تاکنون رضایت تمامی مشتریان خود را جلب نماید.

 

دیجی ماینر پروانه قانونی احداث مزرعه استخراج رمز ارز را با شناسه کسب و کار 177236643088 به شماره 78861 مورخ 22-2-1400 و پروانه قانونی تولید ماینر را با شناسه کسب و کار 173036964146 به شماره 84382 مورخ 4-3-1400 از وزارت صنعت معدن و تجارت اخذ نموده است.

 

 

تمرکز دیجی ماینر بر روی تولید محتوی در داخل شبکه های اجتماعی نظیر تلگرام و اینستاگرام میباشد و برای دنبال کردن آخرین اخبار حتما لطفا عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام دیجی ماینر شوید.

 

اطلاعات تماس را در بخش تماس با ما میتوانید ملاحظه فرمایید.
 

دیجی ماینر مشاور و متخصص تجهیزات استخراج ارز های دیجیتال

ما را در صفحات اجتماعی زیر دنبال کنید.

 

 

                 

 

ارائه کنندگان
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×