افزایش درآمد ریگ های ماینینگ با استخراج دوگانه Dual Mining رمز ارز های اتریوم کلاسیک ETC و زیل ZIL

متن کامل


این روزها با کاهش درآمد ریگ های ماینینگ به دلیل حذف اتریوم از چرخه ماینینگ و بازار نزولی بیت کوین، در آمد ریگ های ماینینگ به صورت قابل توجهی کاهش پیدا کرده است. همچنین به استنداد دادهای منتشر شده توسط کوینتلگراف، از ابتدای سال میلادی 2022 تا تاریخ نشر این مقاله در آمد فارم های مانینگ بیتکوین بیشتر از 80 درصد افت داشته است.همچنین به دلیل افزایش عرضه کارت های گرافیک در بازار و همچنین کاهش درآمد آنها قیمت این تجهیزات در بازار نیز دچار افت قیمت زیادی شده است.

 

 

نمودار بالا، کاهش قیمت کارت های گرافیک Nvidia را ا ابتدای سال میلادی 2021 تا آپریل 2022 نشان میدهد. این کاهش قیمت بعد ازرویداد مرج اتریوم به شدت افزایش پیدا کرده است و قیمت کارت های گرافیک نیز در بازار کنونی با کاهش قابل توجهی رو به رو شده است.لذا بسیاری از ماینر ها ترجیح میدهند که با شرایط کنونی به امید افزایش قیمت کوین ها در آینده به استخراج رمز ارز ها ادامه دهند.استخراج دوگانه dual mining یکی از روش های موثر افزایش درآمد ریگ های ماینینگ است که در این ویدیو به تفاوت درآمد استخراج دوگانه با حالت معمولی پرداخته میشود.

 

 

 

ما در دیجی ماینر با بررسی چندین استخر مانینگ دوگانه و اتصال ریگ های ماینینگ به آنها شرایط پرداخت و پایداری اتصال آنها را بررسی کردیم. در این میان دو استخر  Ezil  و K1Pool از عملکرد و خوشنامی بالایی در بین کاربران برخوردار هستند. با توجه به شرایط کنونی اینترنت در کشور و اختلال شدید آن، استخر K1Pool پایداری بیشتری نسبت به سایر استخر های دوگانه Dual Mining برخورداد بوده است. لذا در ویدیو زیر به صورت آزمایشی یک ریگ ماینینگ با سیستم عامل هایو  را به منظور افزایش درآمد و مانینگ دو گانه اتریوم کلاسیک و زیلیکا به استخر K1Pool متصل کردیم.

 

 

 

به منظور شروع استخراج دوگانه ETC+ZIL در قدم اول باید در استخر ماینینگ K1pool ثبت نام کرده و کیف پول های مورد نظر را در آن ثبت کنید.

 

ثبت نام در K1Pool

 

به منظور ثبت نام در استخر مطابق با ویدیو زیر مرحله به مرحله اقدام نمایید:

 

 

 

بعد از دریافت ولت مخصوص اختصاصی K1Pool و تعریف کیف پول ها مطابق با ویدیوی بالا ، ضروروی است که تنظیمات لازم را به منظور معرفی استخر در HiveOs مطابق با ویدیوی زیر انجام دهید.

 

 

 

پس از اجرای مراحل فوق ریگ شما به صورت همزمان اتریوم کلاسیک و زیلیکا را استخراج میکند و سبب افزایش درآمد شما خواهد شد.

 

 

دیجی ماینر مشاور و متخصص تجهیزات استخراج ارز های دیجیتال

ما را در صفحات اجتماعی زیر دنبال کنید.

 

 

                 

14 آبان 1401
تعداد بازدید: 2924

نظرات

ارائه کنندگان
آخرین مقالاتآرشیو مقالات...
صفر تا صد بررسی دستگاه ماینر Antminer S19 4 مهر 1402 700

دستگاه Antminer S19 یکی از پرقدرت‌ترین دستگاه‌های استخراج ارزهای دیجیتال مبتنی بر تکنولوژی بلاکچین است. این دستگاه که توسط شرکت Bitmain طراحی و تولید شده است، به خصوص برای استخراج ارز بیتکوین به کار می‌رود. در این خلاصه، در این مقاله به بررسی مشخصات فنی و نرم افزاری دستگاه Antminer S19 می‌پردازیم.

ادامه مطلب...
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×