اندازه گیری توان برق و آمپر مصرفی و تصویر برداری حرارتی دستگاه ( انتماینر اس9 ) Antminer S9 در شرایط اورکلاک تا 16.5 تراهش بر ثانیه

متن کامل

 

دستگاه انتماینر اس9     Antminer S9    به عنوان پرفروش ترین دستگاه استخراج بیتکوین در دنیا شناخته میشود. با وجود گذشت 2 سال از معرفی آن به بازار استفاده از آن با در اختیار داشتن برق نسبتا ارزان قیمت دارای توجیه فنی واقتصادی میباشد. این دستگاه در نمونه های 13.5 و 14 و 14.5 تراهش بر ثانیه با مدل های S9, S9i , S9j به بازار معرفی گردیده است. قیمت نسبتا پایین و هش خروجی و درآمد نسبتا پایدار این دستگاه بسیار از ماینر ها را به استفاده از این دستگاه در سرتاسر دنیا  تشویق کرده است. علاوه بر آن تعمیرات این دستگاه در کشورمان به راحتی انجام میشود و کلیه قطعات یدکی آن در بازار داخلی موجود است. علاوه بر ویژگی های مثبت  ذکر شده، استفاده از فریمور ایسیک بوست که به طور کامل توسط دیجی ماینر مورد آزمایش قرار گرفته و بر روی تعداد زیادی از دستگاه های انتماینر اس9 تا کنون نصب شده است، سبب افزایش هش خروجی و متناسب با آن درآمد حاصل از ماینینگ میگردد. در این آزمایش توان برق و آمپر مصرفی و هش خروجی یک دستگاه ( انتماینر اس 9 ) Antminer S9j 14.5 به همراه یک منبع تغذیه 1800 وات مدل Apw7 که توسط فریمور ایسیک بوست دیجی ماینر تا 16.5 تراهش بر ثانیه اورکلاک شده  به صورت تجربی مورد آزمایش قرار گرفته است.

 

 

در همین حالت از دستگاه توصیر برداری حرارتی شده تا توزیع حرارت بر روی دستگاه مورد آزمایش قرار گیرد.

 

 

دیجی ماینر مشاور و متخصص تجهیزات استخراج ارز های دیجیتال

ما را در صفحات اجتماعی زیر دنبال کنید.

 

           

20 اسفند 1397
تعداد بازدید: 4427

نظرات

دسته بندی محصولات
ارائه کنندگان
آخرین مقالاتآرشیو مقالات...
طرح برق امید وزارت نیرو چگونه به تامین برق مراکز استخراج رمز ارز کمک میکند؟ 26 شهریور 1399 95

نایب رئیس کمیسیون انرژی اتاق بازرگانی تهران گفت: وزارت نیرو باید شفاف اعلام کند که با "طرح برق امید" به دنبال چه درآمد‌هایی است و این درآمد‌ها صرف چه خواهد شد و چطور می‌خواهند این صرفه جویی را در حمایت از استخراج رمز ارز‌ها هزینه کنند؟

ادامه مطلب...
آمار بازدید
38
77
2060
111651
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×