فریمور ایسیک بوست AsicBoost نسخه جدید برای دستگاه انتماینر S9 منتشر گردید.

متن کامل

ویرایش جدید فریمور ایسیک بوست AsicBoost با تمرکز بر افزایش پایداری در هنگام اورکلاکینگ برای دستگاه انتماینر Antminer S9  منتشر گردید. به کمک این فریمو امکان استفاده از تکنولژی ایسیک بوست Asicboost  برای انواع دستگاه های انتماینر اس 9  S9, S9i S9j  فراهم میشود. از قابلیت های مهم این فریمور میتوان به اورکلاکینگ دستگاه با روش سعی و خطا به منظور دستیابی به بهترین نتیجه متناسب با کیفیت منبع تغذیه و هش بورد های دستگاه اشاره نمود. همچنین قابلیت استفاده از خنک کاری روغنی بدون استفاده از سیمولاتور فن  توسط این فریمور وجود دارد. در برنامه نویسی این فریمور تمامی باگ های قبلی با برنامه نویسی مجدد حل گردیده و استفاده از آن سبب افزایش پایداری هش خروجی دستگاه در هنگام اورکلاکیگ میگردد. به منظور دریافت فریمور ابتدا آن را این بخش زیر دانلود کنید:

 

دریافت فریمور ایسیک بوست Asicboost S9 ویرایش 3.7.5

 

به منظور آموزش نحوه نصب این فریمور به ویدیو آموزشی زیر مراجعه فرمایید:

 

 

بعد از بارگذاری فریمور بر روی دستگاه مدتی کمتر از 5 دقیقه طول میکشد تا فریمور بر روی دستگاه نصب گردید. در این مرحله آیپی دستگاه عوض میشود. حتما دوباره آیپی دستگاه را جستجو کنید. همچنین از کلید های میانبر Ctrl+F5  ( همزمان کلید های کنترل و اف 5 روی کیبرد را فشار دهید تا کش مرورگر اینترنت به روز رسانی شود.).  هر دستگاه ماینر با توجه به سری ساخت نوع منبع تغذیه و طول عمر خازن ها و منبع تغذیه و خطای ساخت دارای ویژه گی های منحصر به فردی است. لذا هر دستگاه ماینر با دستگاه ماینر دیگر مشابه نیست و حدود مختلفی دارد. لذا  اورکلاکینگ به منظور کسب نتیجه بهتر در این فریمور به روش سعی و خطا انجام میشود. به عنوان مثال اگر اورکلاکینگ تا 16.5 تراهش بر ثانیه مد نظر باشد، فریمور با تنظیم ولتاژ و فرکانس با روش سعی و خطا و مطابق با محدودیت های دستگاه بعد از انجام تست های مرحله ای خروجی دستگاه را به مقدار مورد نظر میرساند. تنظیم هر دستگاه توسط این فیمور حدود 10 دقیقه زمان میبرد و حتما باید مطابق با ویدیو آموزشی زیر صورت بگیرد.

 

 

دیجی ماینر مشاور و متخصص تجهیزات استخراج ارز های دیجیتال

ما را در صفحات اجتماعی زیر دنبال کنید.

 

           

7 اسفند 1397
تعداد بازدید: 12799

نظرات

ارائه کنندگان
آخرین مقالاتآرشیو مقالات...
صفر تا صد بررسی دستگاه ماینر Antminer S19 4 مهر 1402 911

دستگاه Antminer S19 یکی از پرقدرت‌ترین دستگاه‌های استخراج ارزهای دیجیتال مبتنی بر تکنولوژی بلاکچین است. این دستگاه که توسط شرکت Bitmain طراحی و تولید شده است، به خصوص برای استخراج ارز بیتکوین به کار می‌رود. در این خلاصه، در این مقاله به بررسی مشخصات فنی و نرم افزاری دستگاه Antminer S19 می‌پردازیم.

ادامه مطلب...
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×